Polska Wiadomości

Dobromir Sośnierz wraca do Konfederacji

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Poseł Dobromir Sośnierz ponownie dołącza do sejmowego klubu Konfederacji. Polityk będzie kandydatem tego ugrupowania w nadchodzących wyborach parlamentarnych w okręgu siedleckim.

Dobromir Sośnierz, który wielokrtonie mówil o swoim honorze, wraca z podkulonym ogonem do Konfederacji. O możliwym powrocie liberała/libertyna mówiło się nieoficjalnie od kilku tygodni. Sam Sławomir Mentzen robił do tego kilkukrotnie aluzje, np. w tym wpisie:

Informacja po powrocie Sośnierza potwierdzona została w poniedziałek osobiście przez Sławomira Mentzena.

‘Po wielu perypetiach do Konfederacji wraca Dobromir Sośnierz! Jeden z najbardziej wolnościowych posłów tej kadencji. Będzie walczył o mandat w Siedlcach. Powodzenia Dobromir!” – napisał na swoim Twitterze.

Jeszcze niedawno trwała wojna pomiędzy Sośnierzem i Mentzenem. Jedną z głównych osi sporu była kwestia jedynek na listach oraz tzw. prawyborów w Konfederacji, w ramach których doszło do szeregu manipulacji i nieścisłości.

Dobromir Sośnierz sporządził raport na temat tych nadużyć i szeroko je komentował. Z Konfedearcji wyszedł wraz z dwoma innymi posłami: Arturem Dziamborem i Jakubem Kuleszą. Posłowie założyli wówczas koło poselskie “Wolnościowcy”, zwane prześmiewczo “partią trzech węży”.

Teraz, w obliczu wysokiego poparcia sondażowego i zerowych szans na samodzielny start w wyborach, Sośnierz postanowił pójść do Canossy i przeprosić się z dawnymi kolegami. Jak informuje Sławomir Mentzem, Sośnierz zawalczy o mandat w drugorzędnym okręgu wyborczym w Siedlcach. To oczywiście oznacza likwidację koła “Wolnościowców” i pacyfikację przez Mentzena libertyńskich rozłamowców skupionych wokół “partii trzech węży”.

NASZ KOMENTARZ: Dobromir Sośnierz już kilkakrotnie pokazał, że jest całkowitym bezkręgowcem moralnym. Jako liberał/libertyn m.in. poparł sprawę sodomitów i adopcje przez nich dzieci, oraz występował w zaciekle antykatolickiej stacji “Idź Pod Prąd”, prowadzonej przez przestępcę Pawła Chojeckiego. Na jej antenie bronił tegoż przestępcy, ściganego za wulgaryzmy pod adresem sakramentów katolickich i Narodu Polskiego. Powrót Sośnierza do Konfederacji na półmetku kampanii wyborczej, można skwitować tylko jednym słowem : DYZMOKRACJA.

Nie wiemy jeszcze co zrobią pozostałe dwa “węże”, czyli Dziambor i Kulesza. Na chwilę obecną ich sytuacja jest nie do pozazdroszczenia, gdyż nic nie słychać by przygarnęła ich jakaś duża partia. Prawdopodobnie po dyzmokratycznych wyborach będą musieli pójść do uczciwej pracy.

Polecamy również: Nowy elektryk eksplodował. Milionowe straty

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!