Wiadomości

Dmitrij Drobnickij na kanale Rossija 1: Operacja specjalna na Ukrainie to dopiero początek, będą kolejne

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Komentator polityczny Dmitrij Drobnickij w programie nadawanym na kanale Rossija 1 stwierdził, że „stare życie nigdy nie wróci”. Podkreślił, że trwa walka o miejsce rosyjskiej cywilizacji w „nowej ludzkości” i wskazał, że „operacja specjalna na Ukrainie” to dopiero początek.

Amerykańska dziennikarka Julia Davis udostępniła fragment programu telewizyjnego, który został wyemitowany przez kanał Rossija 1. Podczas programu poświęconego m.in. wojnie na Ukrainie, wypowiedział się komentator polityczny Dmitrij Drobnickij, który opowiedział o nastrojach panujących w rosyjskim społeczeństwie.

Drobinckij zauważył, że codziennie docierają do niego pytania, „kiedy to wszystko się skończy”. – To się nigdy nie skończy, dawne życie już nie wróci – oznajmił. Podkreślił również, że trwa długa walka, która określi miejsce cywilizacji rosyjskiej wśród „nowej ludzkości”.

Jak dodał, operacja specjalna na Ukrainie to dopiero początek. – Gdzie indziej będą inne, bo sytuacja na naszych granicach jest niepokojąca – powiedział. – Jest to konfrontacja między różnymi systemami, a co najważniejsze, przeciwko zjednoczonemu zachodowi – dodał.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!