Demonizm nad europą

Demonizm nad Polską i Europą!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Demonizm nad Polską i Europą!

Dzięki uprzejmości dyrektora Muzeum Tradycji Ruchu Narodowego prezentujemy Państwu kolejną zapomnianą książkę, ale jakże cenną książkę.

Na jej kartach autor ukazuje nam demoralizujące, destruktywne i zbrodnicze skutki bolszewizmu, ale co najważniejsze osoby, które stały za tym — jak nazywa go autor — demonizmem. Dowiemy się zatem kto i w jakich kwotach dotował bolszewików, kto stał na czele tego ruchu i dlaczego osoby te oficjalnie posługiwały się innymi nazwiskami niż nazwiska rodowe, a także jaki był dokładny udział żydów w bolszewizmie. Z książki wyłania potworny obraz bolszewizmu, który powinien stać się ogromną przestrogą dla Polski i Europy.

(E.S. Hr. Eudoxius) Motto: „Przecież pamiętacie, jak w przeklętych godzinach rozmyślaliśmy nad zgubą rodu ludzkiego”. (Mefisto do diabłów: Faust, cz. II, akt 5) Złowrogi upiór zjawił się w Europie, a następnie w Polsce. W jasny dzień pokazuje się w Europie od setek lat, ludzie widzą ową zjawę, zagłuszając swoje sumienie, i witają ją, stosownie do swego stanowiska okrzykiem: „Chwała upiorowi”! Któż dorówna owej bestii, która kroczy ku nam, „niosąc chleb i rozkosz życia” – wołają jedni. Inni zasiadają z triumfem do stołów, urządzają „ucztę podczas zarazy”, a w zaślepieniu nie widzą nic zupełnie. Upiór przekrada się obok nich i aż zęby szczerzy z radości, myśląc:… Zaiste, jakaż wielka ilość zaślepionych, więc głupców na zawołanie wielka moc, nie braknie nigdy! Tylko niektórzy posiadają, jak się zdaje, dar patrzenia w dal, i w głąb, ci tylko widzą ów pomiot piekielny. Widzą straszliwą żmiję bestii, widzą całą falangę demonów, którzy jak zgraja niszczycieli bezwzględnych, wylatują „z domu umarłych”, by ludzkość zasypać klęskami. Trwoga pada na starą Europę – niestety za wielu siedzi przy uczcie, a upiór nie przekrada się już chyłkiem, lecz wykrzykuje otwarcie przed przybytkiem ucztujących”, za nogi chwyta uczestników jednego po drugim i wrzuca „do cuchnących dołów” – a reszta? Reszta siedzi dalej bezczynnie, gapi się bezmyślnie i pije dalej na umór!

Początki bolszewizmu Ktokolwiek bada bieg wypadków w Europie, ten wie, że duża część tego, co się stało w Rosji, było dziełem niemieckich planów i niemieckich pieniędzy, w zaraniu powstania bolszewizmu, jako też i pieniędzy żydostwa. Pieniądze niemieckie były posyłane nawet za pośrednictwem banków szwedzkich dla bolszewików w Rosji. Jak Bucharin tworzył pierwszą rewolucję, obalając cara Mikołaja, a przynajmniej w wysokim stopniu współdziałał z jej powstaniem, ażeby przez obalenie kamaryli dworskiej, nie dopuścić do zawarcia pokoju z Niemcami, tak Niemcy skutecznie pomagali bolszewikom do dojścia do władzy. Fakt ten ostatecznie ustaliło biuro wywiadowcze amerykańskie (Committee of Public Information), znalazłszy dokumenty, potwierdzające ścisłe związki osobiste i tajne dokumenty umowy między przywódcami bolszewickimi a rządem niemieckim. Oto kilka dokumentów. Niemcy nie tylko wysłali do Petersburga swoich ludzi celem roztoczenia opieki nad obcymi poselstwami, zgodnie z umową zawartą w lipcu 1917 r. w Kronsztadzie, między członkami naszego (tj. niemieckiego) sztabu generalnego a dowódcami armii rewolucyjnej z „demokracji” pp. Leninem, Trockim, Raskolnikowem i Dybeńką (odezwa szefa sztabu oddziału rosyjskiego w sztabie generalnym niemieckim z 25 października 1917 r., dokument nr 5), ale nawet nakazują wybór pewnych ludzi do Komitetu Wykonawczego, jak to widać z dokumentu nr 7. Jest to odezwa szefa wydziału sztabu generalnego niemieckiego z 12 stycznia 1918 r. do rosyjskiego komisarza tej treści: „Na rozkaz miejscowego departamentu niemieckiego sztabu generalnego otrzymaliśmy zawiadomienie od wydziału wykonawczego o nazwiskach i właściwościach głównych kandydatów przy ponownych wyborach do Centralnego Komitetu Wykonawczego. Sztab Generalny (niemiecki) rozkazuje nam nalegać na wybór następujących osób: Trockij, Lenin, Zinowiew, Kamieniew, Joffe, Swierdłow, Łunaczarskij…

Więcej: : https://sklep.magnapolonia.org/produkt/demonizm-nad-polska-i-europa-ignacy-szutowicz/

Demonizm nad Polską i Europą!

“Zatem wysondowali żydzi, że należy osłabić religijne węzły i węzły społeczeństw europejskich, bo religia chrześcijańska i żydowska są wprost sprzeczne między sobą; a więc, zindywidualizować społeczeństwa, zupełnie porozrywać spoidła społeczne, drogą przyspieszonego rozwoju lub rewolucji, gdyż zbita wyłączna masa, w jakiej żyją żydzi, będzie zawsze silniejsza od zindywidualizowanych jednostek chrześcijańskich społeczeństw.”

“(…) Żyd, komisarz sowieckiej gwardii rewolucyjnej wygłosił przemówienie, ociekające śliną bezdennej złości. Przemówienie swe wygłaszał ze stopni pociągu pancernego pod osłoną armat. „Długo namyślałem się – mówił – komu należy poświęcić pomnik. Nareszcie nabrałem niezbitego przekonania, że znakomitymi postaciami rewolucjonistów, byliby Kain lub Lucyper, ale obaj są podobno tylko mitami. Komuż innemu należy się pomnik, jak nie mężowi – „apostołowi” – który, wyprzedził światową rewolucję, zdradzając wodza burżuazji Jezusa Chrystusa? Niech żyje światowa rewolucja!” Publiczna dziewka odsłoniła pomnik, a nad tłumami zebranymi zabłysła postać Judasza Iskarioty!”. „Kilku chłopców pożegnało się przy tym, a lud chrześcijański musiał ścierpieć to niesłychane pohańbienie i milczeć” – kończy na tym swe opowiadanie autor jako naoczny świadek.”

Demonizm nad Polską i Europą – Ignacy Szutowicz

 

 

 

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!