Polska Wiadomości

Czyżby współpraca Marka Jakubiaka i Liroya miała się skończyć?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Federacja Jakubiak-Liroy kończy swoją działalność. Drugi z wymienionych najprawdopodobniej wystartuje z Kielc do Senatu – napisał przed południem na Twitterze dziennikarz Marcin Dobski.

Do tej pory żaden z liderów formacji nie skomentował tych doniesień. Pod twittem Dobskiego zareagował jedynie asystent posła Jakubiaka.

– Prosimy o sprostowanie 🙂 wszystko jest dobrze w Federacji Liroy-Jakubiak. Działamy dalej bez żadnych przerw. #patriotyzmiwolność – napisał Tomasz Bartosiak.

Niespecjalnie tym przekonany Dobski dodał:

Reklama

– Proszę zobaczyć na zdjęcia w tle najbliższych współpracowników Liroya. Ja widzę tylko logotyp Skutecznych. Pozwolę sobie nic nie prostować. 🙂

Przed godz. 14.00 portal o2.pl przytoczył wypowiedź Macieja Maciejowskiego – wiceprezesa stowarzyszenia Skuteczni, którego prezesem jest Piotr “Liroy” Marzec.

– De facto Federacja Jakubiak-Liroy działalności jeszcze nie rozpoczęła. Natomiast w tej chwili trwają rozmowy głównie nad formułą startu w wyborach. Oczywiście cały czas jesteśmy w kontakcie z Markiem Jakubiakiem, natomiast prawdopodobnie dojdą po prostu kolejni partnerzy. Do tego to zmierza. Pewnie więc nazwa będzie jakaś inna – powiedział Maciejewski. – Z tego, co wiem, Piotr z Markiem byli dzisiaj na wspólnym śniadaniu w Sejmie, więc ta współpraca cały czas trwa

Co o tym myślicie?

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!