Wiadomości

Czy Kazimiera Szczuka wyleci z RMF? Spytało o to pismo Press

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

jKazimiera Szczuka zadebiutowała jako prowadząca w RMF FM. Myliła fakty, kwoty i daty, a swojemu gościowi notorycznie przerywała. Dziennikarze z najróżniejszych redakcji zgodnie ocenili wywiad jako fatalny i nie brakowało spekulacji, iż to ostatni „występ” byłej kandydatki lewicy do PE na antenie stacji. Pismo „Press” ujawnia jednak, że nieoficjalnie doniesienia z RMF FM wskazują, iż Szczuka dalej będzie gospodynią audycji.

Kazimiera Szczuka to zadeklarowana feministka. Po ostatnim wywiadzie w sieci znów krąży bardzo popularne 10 lat temu nagranie, na którym starła się ona z aktorem Miśkiem Koterskim.

„Pytani przez nas dziennikarze RMF są przekonani, że to tylko wpadka i Szczuka będzie nadal powadzić audycje. Przypominają, że dziennikarka ma doświadczenie telewizyjne i rozumie media elektroniczne. Stacja RMF oficjalnie nie skomentowała programu” – przekazał „Press”.

Czytaj też:nj

Kazimiera Szczuka postanowiła przebić dno i jej się to udało

Jako ciekawostkę dla naszych czytelników należy podać fakt, że Kazimiera Szczuka ma pochodzenie częściowo żydowskie. Jest to chyba istotne, ponieważ sama zainteresowana się tym chwali.  Mówiła o tym w wywiadzie udzielonym New York Times, żaląc się na prześladowania jej przez polski rząd.

“Oni  mnie nienawidzą ponieważ jestem feministką i żydówką – ale głównie dlatego, że jestem feministką”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!