Europa Islam Wiadomości

Czterej imigranci planowali zamach. Zostali aresztowali

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Czworo nastolatków z Nadrenii Północnej-Westfalii i Badenii-Wirtembergii zostało aresztowanych pod zarzutem planowania ataku terrorystycznego. Podejrzani, w wieku od 15 do 16 lat, oczekują na rozprawę karną.

Czterej imigranci planowali zamach. Prokuratura w Düsseldorfie ogłosiła w piątek, że troje dzieci z rodzin islamskich imigrantów przebywa obecnie w areszcie. W Badenii-Wirtembergii prowadzone jest z kolei dochodzenie w sprawie innego 16-letniego islamisty, który również został zatrzymany.

Informacje zgromadzone przez niemieckie media wskazują, że młodzi mężczyźni zradykalizowali się pod wpływem ideologii tzw. Państwa Islamskiego. Planowali ataki na chrześcijan w kościołach oraz na policjantów na posterunkach policji. Do zamachów miało dojść z wykorzystaniem noży i koktajli Mołotowa.

Nastolatki utworzyły grupę na komunikatorze internetowym. W planach nie sprecyzowali jeszcze, gdzie i kiedy zamierzają dokonać ataków. Politycznie poprawna policja odmówiła dokłądnego podania narodowości sprawców. Wiadomo tylko tyle, że są imigrantami.

NASZ KOMENTARZ: Zamachów na rdzenną ludność w Europie będzie coraz więcej. To tylko kwestia czasu kiedy rozwiąże się wór z atakami.  Taka jest cena wprowadzania lewicowego “multikulti”, który jest po prostu kolejną, komunistyczną utopią.

Polecamy również: [TYLKO U NAS] Znamy dane szczecińskiego zamachowca!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!