Polska Wiadomości

Częstochowa: atak ukraińskiego nożownika

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W środę 3 stycznia br. doszło do ataku przy użyciu noża. Ukraiński dezerter zranił swoich dwóch kolegów, z którymi pracował w polskie firmie. Ofiary również są “uchodźcami” z Ukrainy.

Atak ukraińskiego nożownika miał miejsce przy ulicy Wyszyńskiego w Częstochowie. Jak poinformowała śląska policja, gdy wezwani do zdarzeni policjanci dotarli na miejsce, agresywny dezerter ruszył także na nich. Nie chciał odrzucić narzędzia zbrodni, wobec czego mundurowi byli zmuszeni użyć w stosunku do niego broni służbowej.

“Około godziny 9.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o agresywnym pracowniku jednej z firm zlokalizowanej przy ulicy Wyszyńskiego w Częstochowie. Ze zgłoszenia wynikało, że jeden z mężczyzn zaatakował nożem dwóch innych współpracowników. Gdy policjanci dotarli na miejsce, napastnik ruszył też na nich. Nie chciał odrzucić niebezpiecznego narzędzia i policjanci byli zmuszeni użyć broni służbowej w stosunku do agresora”.

“Padł jeden strzał, napastnik został raniony w nogę. Zarówno napastnik, jak i dwie poszkodowane przez niego osoby w wieku 27-lat i 31-lat trafili do szpitala. Młodszy z nich doznał obrażeń zagrażających jego życiu. Obrażenia 27-letniego nożownika nie zagrażają jego życiu. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Śledczy ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia” – czytamy w policyjnym komunikacie ze zdarzenia.

NASZ KOMENTARZ: Wielokrotnie już pisaliśmy, że w Polsce, do masowych przestępstw przy użyciu noży, nie trzeba murzynów i arabów, bo wystarczą Ukraińcy. Jak zwykle też w takich sytuacjach, domagamy się odesłania omawianego dezertera na Ukrainę. Będzie mógł się wykazać w mięsnym szturmie pod Bachmutem lub Robotyne. Co więcej, jego umiejętności w posługiwaniu się bronią białą mogą być bardzo cenne w sytuacji ukraińskich niedostatków w broni palnej i amunicji.

Polecamy również: Żydzi chcą budować swoje osiedla w Gazie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!