Polska Wiadomości

Imigranci obmacywali polskie dzieci w Bytomiu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dwa dni temu opisywaliśmy sytuację na niemieckich basenach, gdzie muzułmańscy imigranci z Afryki i Azji dopuszczali się bójek i molestowania seksualnego. Wczoraj do podobnej historii doszło w Polsce.

Imigranci obmacywali polskie dzieci w Bytomiu. Do sytuacji doszło na basenie miejskim przy ul. Wrocławskiej. Szczęściem w Polsce polityczna poprawność nie zaszła jeszcze tak daleko jak na “postępowym Zachodzie”. W związku z tym, podejrzanym nie udało się oddalić z miejsca zdarzenia, a zaalarmowana policja błyskawicznie odwiozła ich do prokuratury w celu złożenia wyjaśnień.

Według niepotwierdzonych informacji z lokalnego portalu, napastnicy zostali “spacyfikowani” przez polskich mężczyzn jeszcze przed przybyciem policji. Na poniższym nagraniu widać, że funkcjonariusze musieli ochraniać ładowanych do radiowozu podejrzanych, przed dalszą agresją tłumu. W pewnym momencie, w celu zapobieżenia linczowi, musieli użyć gazu łzawiącego.

Tutaj inne nagranie ze zdarzenia.

Ostatecznie, funkcjonariusze zatrzymali czterech obcokrajowców w wieku od 18 do 48 lat. Wstępnie są wobec nich prowadzone czynności w związku z art. 191 Kodeksu karnego, a więc “zmuszaniem do określonego zachowania”.

NASZ KOMENTARZ: Serce rośnie na widok Polaków, którzy nie cackaja się ze śniadymi przybyszami, którzy napastują polskie dzieci. Niestety, jak słusznie zauważa jeden z komentatorów, policja nie ujawniła ich narodowości. Właśnie w taki sposób antypolskie władze chcą zabić naszą czujność i wybudować w Polsce multi-kulti.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!