Felietony

Co teraz powiecie najemnicy Sorosa?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Pamiętacie wydarzenia sprzed roku, kiedy to w rejonie Calais hordy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki napadały na ciężarówki przewożące towary przez kanał La Manche z Francji do Wielkiej Brytanii? W internecie mogliśmy oglądać niezliczoną ilość zdjęć i filmików, jak to atakowane są TIR-y i jak potem po takim ataku wyglądają…

 

Mariusz Pudzianowski, polski strongman, a zarazem właściciel firmy transportowej, którego ciężarówki również padały ofiarą takich ataków, odgrażał się, że jeśli się to nie zmieni, to sam będzie jeździł ze swoimi kierowcami i będzie ich bronił za pomocą kija basebolowego.

 

– Z tym będę czekał na naczepie przed wjazdem na prom z Calais do UK Mariusz Pudzianowski Transport. Na naczepie będzie przyśpieszona nauka asymilacji – podpisał na Faceebooku Pudzian zdjęcie, na którym widniał z kijem basebolowym.

 

Wywołało to falę wściekłych ataków ze strony środowisk lewackich, w których nazywany był on „rasistą” i „ksenofobem”, a Joanna Grabarczyk z fundacji „HejtStop” stwierdziła, że takie zachowanie nawołuje do nienawiści i wpis Pudzianowskiego zgłosiła do prokuratury. Ta jednak nie dopatrzyła się w zachowaniu strongmana znamion przestępstwa i odmówiła wszczęcia postępowania.

 

Natomiast warto przypomnieć, że przy okazji tamtej sprawy wyszło na jaw, iż fundacja „HejtStop” otrzymała 596 tys. zł jako dotację z programu Obywatele Dla Demokracji, finansowanego przez fundusz George’a Sorosa, amerykańskiego bankiera żydowskiego pochodzenia, manipulującego walutami i chętnie wspierającego wszelkie lewackie inicjatywy zwalczające polski patriotyzm.

 

W kontekście ostatnich wydarzeń w Berlinie, gdzie doszło do ataku terrorystycznego, w którym wykorzystano polską ciężarówkę, której kierowcę zamordowano, Pudzian postanowił zabrać głos i zamieścił na Facebooku taki oto wpis:

 

R.I.P. Łukasz Urban
Polski kierowca ciężarówki, bohater, który walczył z napastnikiem i przyczynił się do zmniejszenia rozmiarów tragedii

 

Przypomnijcie sobie akcję, którą nagłośniłem niemalże rok temu, gdy chciałem chronić swoich kierowców za pomocą prostego kija bejsbolowego. Komuś się to nie spodobało… a teraz pamiętajcie proszę o Łukaszu, bo jego postawa była wprost bohaterska.

 

Wojciech Kempa

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!