Wiadomości

Clint Eastwood nakręci nowy film w Georgii, łamiąc bojkot tego stanu będący reakcją na wprowadzone tam prawo antyaborcyjne

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Łamiąc bojkot ogłoszony przez hollywoodzkich celebrytów, którzy nie mogą wybaczyć władzom stanu Georgia, iż stanęły zdecydowanie w obronie życia dzieci w łonach matek, legendarny aktor i reżyser Clint Eastwood zrealizuje swój najnowszy film „The Battle of Richard Jewell” w Atlancie.

„Clint Eastwood zrealizuje nowy film w Georgii pomimo bojkotu z powodu ustawy aborcyjnej” – podał na Twitterze NBC Charlotte w dniu 25 czerwca.

Film będzie opowiadał o historii Richardza Jewella, funkcjonariuszu policji, który odkrył bombę na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w 1996 roku w Atlancie, ratując w ten sposób życie wielu ludzi. Został on okrzyknięty bohaterem, wkrótce jednak zaczęły gromadzić się wokół niego ciemne chmury. Liberalne media rozpętały prawdziwą nagonkę i w rezultacie to on został oskarżony o podłożenie bomby. Ostatecznie z zarzutów został oczyszczony, a prawdziwy zamchowiec, Eric Rudolph, został schwytany. Jewell pozwał NBC, CNN i New York Post za zniesławienie i wygrał ogromne odszkodowania.

/cnsnews.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!