Polska Wiadomości

Chuligani z Antify zniszczyli szkolne rysunki dzieci

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

 W Poznaniu lewactwo z Antify zniszczyło rysunki namalowane przez dzieci z okolicznych szkół na kilku przystankach autobusowych.

O sprawie poinformowali internauci na popularnym portalu wykop.pl. Jeden z użytkowników zamieścił całą serię fotografii dokumentujących obecny stan przystanków. Widać na nich, że całkiem estetyczne prace dzieci zostały zdewastowane. Teraz przystanki są pokryte napisami namalowanymi żółtą farbą.

“Grupa nawiedzonych wandali z antify dała pokaz #lewackalogika i w ramach „społecznego protestu” postanowiła zdewastować poznańskie przystanki, pomalowane przez dzieci z okolicznych szkół podstawowych i gimnazjów w ramach akcji „Przystanek jak malowany”. – napisał użytkownik, który poinformował o oburzającym zdarzeniu.”

Treści jakie zostały tam umieszczone istotnie nie pozostawiają wątpliwości co do orientacji politycznej wandali. „Antifa Poznań”, „Antifa”, „Go vegan”, „Las to nie firma” – to tylko niektóre z napisów, którymi zniszczono pracę dzieci ze szkół. Na przystankach umieszczono również wykonane tą samą farbą symbole skrajnej lewicy.

Źródło: wmeritum.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!