Polska Wiadomości

Chłopakowi Biedronia nie podobają się wiszące w całej Polsce wizerunki dziecka w łonie matki. Namawia do ich niszczenia

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„Po napisaniu kilku słów na tych paskudnych billboardach, okazują się nie być takimi złymi” – napisał na Twitterze poseł Lewicy, a prywatnie partner Roberta Biedronia, Krzysztof Śmiszek. Wpis dotyczył jednego z plakatów przedstawiających wizerunek dziecka w łonie matki, który zdewastowali aktywiści LGBT.

Oryginalny napis na promującym hospicja perinatalne billboardzie zawierał dwa słowa: „jestem, ufam”. Nieznani sprawcy za pomocą sprayu zmienili treść hasła, tak aby całość brzmiała: „jestem LGBT, ufam, że mnie zaakceptujesz”. Do zniekształconego przesłania odniósł się poseł Lewicy, Krzysztof Śmiszek.

„Po napisaniu kilku słów na tych paskudnych billboardach, okazują się nie być takimi złymi” – napisał na Twitterze, zamieszczając grafikę zdewastowanego plakatu. Wpis wywołał poruszenie komentatorów, pytających, co jest tak „paskudnego” w wizerunku dziecka w łonie matki?

„Myślę, że Pana Matce może być strasznie przykro. I myślę, że mógłby się Pan nad sobą poważnie zastanowić” – napisał Cezary Krysztopa z „Tygodnika Solidarność”. „Co jest paskudnego w widoku dziecka w brzuchu mamy? Co ci zrobily dzieci, ze ich tak nienawidzisz?” – pytają z kolei administratorzy profilu „Żelazna Logika”. „Co jest paskudnego w wizualizacji dziecka w brzuchu mamy? Pan też tam był” – napisała Zuzanna Dąbrowska, reporterka DoRzeczy i Radia Maryja.

Im ktoś jest mniejszy tym głośniej ujada…

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!