Europa Świat Wiadomości

Centrum Szymona Wiesenthala chce umieścić na swej liście “10 największych antysemitów” lewicowego burmistrza Berlina

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Centrum Szymona Wiesenthala poważnie myśli nad włączeniem Michaela Müllera do listy 10 najgorszych przypadków działalności antyizraelskiej i antysemickiej w roku 2017 – informuje niezalezna.pl. Müller nie jest jednak aktywistą jednej z niemieckich organizacji neonazistowskich, a… burmistrzem Berlina, który wywodzi się z partii socjaldemokratycznej!

Chociaż uprawiana przez polskojęzyczne tuby propagandowe liberalnej lewicy pedagogika wstydu próbuje wmówić nam, że jesteśmy odpowiedzialni za zbrodnie II Wojny Światowej, a największymi antysemitami we współczesnym świecie są Polacy, to okazuje się, że żydowskie organizacje mają inne zdanie.

Na listę 10 najgorszych przypadków działalności antysemickiej i antyizraelskiej roku 2017 trafić może burmistrz Berlina z lewicowej partii SPD. Nad umieszczeniem tam Michaela Müllera zastanawia się Centrum Szymona Wiesenthala, żydowska organizacja upamiętniająca Holokaust.

Müllerowi grozi trafienie na tę haniebną listę za sprawą antyizraelskiego ruchu BDS w Berlinie oraz panującej w niemieckiej stolicy „epidemii nienawiści” – czytamy na niezalezna.pl. Serwis w oparciu o „Jerusalem Post” informuje, że Centrum Wiesenthala w grudniu ogłosi listę najgorszych przypadków postaw antysemickich i antyizraelskich.

Burmistrz Berlina ma tolerować w swoim mieście działalność antysemickich i antyizraelskich grup propalestyńskich. Za takową jest uznawane BDS. Nie akceptują tej organizacji chociażby burmistrzowie Monachium i Frankfurtu.

Zdaniem rabina Abrahama Coopera z Centrum Szymona Wiesenthala burmistrz Müller z SPD toleruje również działalność Hezbollahu oraz nie sprzeciwił się zbiórce funduszy na Front Ludowego Wyzwolenia Palestyny, który przez UE i USA uznawany jest za organizację terrorystyczną.

 

Źródło: niezalezna.pl/pch24.pl

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!