Europa Wiadomości

Burmistrz włoskiego miasta dla dobra mieszkańców sam zapłacił za bilet powrotny dla naprzykrzających się imigrantów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Andrea Cassani Sindaco z Ligi Północnej jest burmistrzem małego miasteczka w Lombardii. Burmistrz z własnej kieszeni opłacić bilety imigrantom, aby się ich pozbyć.

Policja dokonała eksmisji grupy imigrantów z zajmowanego przez nich lokalu przy Via Ranchet w dzielnicy Madonna. Takie działanie bardzo spodobało się okolicznym mieszkańcom. Burmistrz Andrea Cassani Sindaco postanowił pomóc mieszkańcom w szybkim pozbyciu się nieprzyjemnych sąsiadów.

Z tego powodu postanowił dołożyć się na bilety do Mediolanu dla imigrantów. Wyłożył więc z własnego portfela 90 euro, po czym poszedł wraz z policją na dworzec kolejowy, aby opłacić bilety i upewnić się, że imigranci wsiedli do pociągu.

W rozmowie z włoskim dziennikiem „La Repubblica” nie ukrywał zadowolenia. „Cieszymy się, że Madonna znów będzie atrakcyjną dzielnicą. Ci migranci zepsuli życie ludziom wskutek swoich nieakceptowalnych i niezbyt cywilizowanych postaw” – powiedział.

Oryginalny artykuł: https://ndie.pl/wlochy-burmistrz-mial-dosc-imigrantow-z-wlasnej-kieszeni-wylozyl-im-pieniadze-na-bilet-powrotny/

Źródło: ndie.pl

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!