Europa Wiadomości

Brytyjska gwiazda rocka ma dość politycznej poprawności i krytykuje elity Zjednoczonego Królestwa po zamachu w Manchesterze

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Popularny brytyjski wokalista Steven Patrick Morissey z zespołu the Smiths postanowił w ostrych słowach skrytykować panującą w jego kraju poprawność polityczną, która nie pozwala mówić prawdy o islamskim terroryzmie. Swoją złość wyraził w wpisie zamieszczonym na jego koncie faceboook.

“Obchodziłem swoje urodziny w Manchesterze, gdy dowiedziałem się o zamachu. Moja złość jest wielka. Co musi się jeszcze stać, by w końcu kiedykolwiek to się skończyło. Theresa May ówi, że takie ataki nas nie złamią, ale ona żyje w kuloodpornej bańce. To nie ona musi identyfikować ciała młodych ludzi w kostnicach Manchesteru. Pani May ma na myśli, że te ataki nie złamią jej imigracyjnej polityki, a młodzi ludzie już zostali złamani w Manchesterze. Właśnie dzięki tej polityce. Sadiq Khan mówi, że Londyn jednoczy się z Manchesterem, ale jakoś nie potępił Państwa Islamskiego za ten atak. Królowa jest chwalona za swoje mocne słowa po zamachu, ale garden party nie odwołała. Z kolei mer Manchesteru Andy Burnham mówi tylko o ekstremiście. Czego to ekstremista? Królika?”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!