Wiadomości

Brutalne zabójstwo w rejonie placu zabaw w Łodzi

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło 20 stycznia 2021 roku około godziny 11.10 w rejonie ulicy Kochanowskiego w Łodzi.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w rejonie placu zabaw doszło do kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami. W pewnym momencie utarczka słowna przerodziła się w rękoczyny. Jeden z mężczyzn zadał ostrym narzędziem cios drugiemu i oddalił się w kierunku ulicy Wspólnej. Przechodnie zawiadomili służby. Na miejscu jako pierwsi znaleźli się policjanci, którzy udzielili pomocy przedmedycznej zaatakowanemu mężczyźnie. Następnie czynności przywracania życia przejęli medycy.

Niestety pomimo podjętych działań nie udało się uratować życia 31-letniego pokrzywdzonego. Trwają poszukiwania mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Był to mężczyzna w wieku około 30 lat. Miał około 170 cm wzrostu, ciemne włosy i krzaczastą brodę. Ubrany był w ciemną kurtkę i ciemne spodnie dresowe. Na głowie miał szary kaptur, stanowiący prawdopodobnie część bluzy. Na nogach miał ciemne sportowe buty z jasnymi wstawkami.

/Łódzka Policja/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!