Wiadomości

Bójka Gruzinów w centrum handlowym. Jeden z nich użył noża

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W sobotę wieczorem w centrum handlowym Westfield Arkadia doszło do sprzeczki pomiędzy trzema obywatelami Gruzji. Jeden z mężczyzn użył nożna.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę wieczorem przy ul. Jana Pawła w Warszawie. W kłótni, która przerodziła się w bójkę uczestniczyło trzech mężczyzn. W trakcie awantury jeden z nich wyjął nóż i ranił dwóch obywateli Gruzji, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Ranni trafili do szpitala, a mężczyzna, który użył nożna jest poszukiwany przez policję.

Policja potwierdziła, że takie zdarzenie miało miejsce. – Około godz. 19 miała miejsce szarpanina między trzema mężczyznami. Jeden z nich dźgnął ostrym narzędziem dwóch pozostałych. Mężczyźni trafili do szpitala z powierzchownymi obrażeniami – przekazała w rozmowie z “Super Expressem” sierż. sztab. Monika Nawrot, oficer prasowy Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodała, jako pierwszy o zdarzeniu poinformował na Twitterze jeden z mieszkańców Warszawy. – Obrażenia nie zagrażają życiu poszkodowanym – zaznaczyła policjantka.

Policja prowadzi czynności w celu namierzenia sprawy. Zabezpieczono między innymi nagrania z monitoringu w centrum handlowym Arkadia.

/Polsat News, dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!