Europa Wiadomości

Bodnar chce zalegalizować prostytucję

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wczoraj doszło do posiedzenia Rady UE ds. Wymiaru Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych. Wziął w nim udział minister sprawiedliwości rządu warszawskiego Adam Bodnar oraz wiceminister tegoż rządu, Krzysztof Śmiszek. Tematem rozmów była m.in. sprawa “dekryminalizacji pracy seksualnej”, czyli legalizacja prostytucji.

Ukrainiec Bodnar i sodomita Śmiszek to duet, który chce całkowicie zniszczyć polskie prawo i kulturę. Wczoraj ci dwaj przebywali w Brukseli, gdzie reprezentowali swój skrajnie lewicowy rząd na nieformalnym posiedzeniu Rady UE ds. Wymiaru Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych (JHA).

W czwartek Bodnar spotkał się z wiceprzewodniczącą Komisji Europejskiej Verą Jourovą i komisarzem ds. sprawiedliwości UE Didierem Reyndersem. Jak poinformował resort sprawiedliwości, podczas czwartkowych rozmów omówiono m.in. kwestie migracji, wykorzystywania sztucznej inteligencji przez organizacje przestępcze, a także o tym jak reagować na przestępczość zorganizowaną związaną z narkotykami.

-Od początku członkostwa w Unii Europejskiej wnosiliśmy cenny wkład w rozwój UE w obszarze wymiaru sprawiedliwości i chcemy do tego wrócić – podkreślił minister Bodnar, cytowany w komunikacie ministerstwa sprawiedliwości. Odbył także spotkania dwustronne z Francem Weerwindem, Ministrem Ochrony Prawnej Holandii, a także Almą Zadić, Ministrem Sprawiedliwości Austrii.

Z kolei w piątek odbyły się rozmowy Bodnara z przewodniczącym Komisji Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych (LIBE) przy Parlamencie Europejskim, Juanem Fernando Lopez Aguillar oraz ministrem sprawiedliwości Niemiec Marco Buschmannem, a także z przewodniczącym Komisji Prawnej PE Adrianem Vazquez Lazara.

Jak podano, ministrowie sprawiedliwości krajów członkowskich UE omówili m.in. zagadnienia związane z przestępczość zorganizowaną, a także „dekryminalizacją pracy seksualnej”. Przeprowadzili też debatę orientacyjną na temat aresztów śledczych.

Na razie nie jest jasne, jakie kolejne kroki przeprowadzą euromarksiści, na drodze do legalizacji obrzydliwego procederu handlowania własnym ciałem.

Polecamy również: Episkopat twardo przeciwko lewackim planom wprowadzenia aborcji

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!