Wiadomości

Białoruski wiceminister: Będziemy walczyć z nimi jak izraelskie oddziały z ich terrorystami

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wiceminister spraw wewnętrznych Białorusi generał Mikałaj Karpiankou był wczoraj gościem programu telewizyjnego STV. Odpowiadał na pytania dotyczące rzekomego spisku opozycji i niektórych wojskowych, którzy mieli zdaniem władz szykować zbrojny zamach stanu z pomocą USA.

– Są coraz bardziej podobni do wściekłych psów, które w swoich radykalnych planach, swoich krwawych spiskach przygotowują zbrojny przewrót, szykują zabójstwa, porwania – mówił Karpiankou, dodając, że trwa walka z terrorystami i użyte zostaną służby antyterrorystyczne.

– Gdy trwa wojna terrorystyczna, do działania ruszają oddziały antyterrorystyczne. I one walczą na zasadach profesjonalistów. A to oznacza, że będziemy z nimi walczyć jak izraelskie oddziały z ich terrorystami, jak “najbardziej humanitarne państwo” z Osamą Bin Ladenem i jego zwolennikami. Jesteśmy gotowi. Gdy tylko padnie rozkaz, bez względu na to, gdzie się znajdują, bez przedawnienia, znajdziemy ich i sprzątniemy. Uczynimy świat bardziej wolnym, a Białoruś bezpieczniejszą – dodał wiceminister spraw wewnętrznych.

Czytaj też:

FSB opublikowało wideo ze spotkania Fieduty i Zenkowicza w restauracji i z ich zatrzymania

/niezalezna.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!