tajemnica fatimska

“(…)bezbożna propaganda rozszerzy swe błędne nauki po świecie, wywołując wojny…”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dlaczego kolejni Papieże nie spełnili prośby Matki Bożej i nie poświęcili Rosji Jej Niepokalanemu Sercu?

W lipcu 1917 roku Matka Boża wypowiedziała takie oto słowa: “Przybędę, aby prosić o poświęcenie Rosji memu Niepokalanemu Sercu i o Komunię św. wynagradzającą w pierwsze soboty. Jeżeli moje życzenia zostaną spełnione, Rosja nawróci się i zapanuje pokój, jeżeli nie, bezbożna propaganda rozszerzy swe błędne nauki po świecie, wywołując wojny i prześladowanie Kościoła, dobrzy będą męczeni, a Ojciec Święty będzie musiał wiele wycierpieć. Różne narody zginą. Na koniec jednak moje Niepokalane Serce zatriumfuje. Ojciec Święty poświęci mi Rosję, która się nawróci i przez pewien czas zapanuje pokój na świecie”.

Pomimo powszechnej opinii, że prośbę tę spełnił Ojciec Święty Jan Paweł II, nie jest to prawda! Konsekracje takie były czynione jedynie połowiczne i nigdy nie odpowiadały w pełni życzeniom Matki Bożej… Kwestia ta została dokładnie opisana w książce:  “Gwiazda przewodnia czasów ostatecznych. Część III. Wielka tajemnica fatimska.” Polecamy Państwu jej lekturę: https://bit.ly/3tIb0G6

Gwiazda przewodnia cz. ostatecznych III

 

——

Każda książka/czasopismo zakupione w sklepie Magna Polonia pozwala nam przetrwać ten trudny czas. Mamy nadzieję, że kiedy kurz wojny opadnie to inicjatywy takie jak nasza będą dalej trwać, a patrioci wciąż będą na posterunkach. Mogą się Państwo do tego przyczynić. Dziękujemy!

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!