Wiadomości

Będzin. W samochodzie znaleziono zawinięte w dywan zwłoki. Właściciel samochodu też nie żyje

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Nie żyje właściciel auta poszukiwany w związku z makabrycznym odkryciem w Będzinie (Śląskie). Dziennikarze RMF FM informowali wczoraj, że w jednym z samochodów na terenie miasta znaleziono ciało zawinięte w dywan. Dziś okazuje się, że właściciel auta najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Są też pierwsze informacje na temat tożsamości ofiary.

We wtorek na jednym z parkingów w Będzinie w zaparkowanym samochodzie znaleziono zwłoki zawinięte w dywan. Z najnowszych ustaleń śledczych wynika, że w dywan zawinięte były zwłoki kobiety, a właścicielem pojazdu, w którym je znaleziono, był najprawdopodobniej brat ofiary. Śledczy przypuszczają, że to on zabił kobietę, a później popełnił samobójstwo.

– O godz. 16:30 dostaliśmy informację o nieprzyjemnym zapachu wydobywającym się z samochodu znajdującego się na jednym z parkingów na osiedlu Syberka – mówił w polsatnews.pl Marcin Szopa z KPP w Będzinie. Na miejscu policjanci w jednym z aut znaleźli zwłoki zawinięte w dywan – ciało leżało w bagażniku i na tylnej kanapie. Były w stanie zaawansowanego rozkładu, osoba jest w tym momencie określana jako NN. Czekamy na wyniki sekcji zwłok – zaznaczył sierż. szt. Szopa.

Policjanci próbowali dotrzeć do właściciela pojazdu. Teraz wiadomo, że osoba ta nie żyje. Podczas interwencji okazało się, że właścicielem pojazdu jest mieszkaniec osiedla Syberka. Śledczy siłą weszli do jego mieszkania, gdzie znaleźli w łazience zwłoki 47-letniego mężczyzny. Na miejscu lekarz wykluczył działania osób trzecich – stwierdził policjant.

/rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!