Wiadomości

Policja publikuje wizerunek mężczyzny w sprawie nagrywania nagiego dziecka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Sopoccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sopocie prowadzą postępowanie w sprawie utrwalania wizerunku nagiej osoby małoletniej używając w tym celu podstępu. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę z monitoringu lub posiada informacje na jego temat, proszony jest o kontakt z policjantami lub prokuraturą.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sopocie prowadzą postępowanie w sprawie utrwalania wizerunku nagiej osoby małoletniej używając w tym celu podstępu. Do zdarzenia doszło w maju 2022 roku w jednym z obiektów na terenie Sopotu.

Analizując zapisy kamer monitoringu śledczy ustalili, że związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości dlatego każdy, kto rozpoznaje mężczyznę z monitoringu lub posiada informacje na jego temat, proszony jest o kontakt policjantami.

Informacje można przekazać osobiście zgłaszając się do Komendy Miejskiej Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A lub innej najbliższej jednostki Policji albo mailowo pisząc na adres: [email protected]. Informacje można przekazać także telefonicznie dzwoniąc do prowadzącej sprawę – tel. 47 74 263 35, całodobowo do dyżurnego sopockiej komendy – tel. 47 74 262 22 albo na numer alarmowy 112. Informacje można przekazać także do Prokuratury Rejonowej w Sopocie.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!