Wiadomości

Awantura na Campusie Polska: Andrzej Chyra nakrzyczał na dziewczynę z widowni /film/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Podczas Campusu Polska doszło do zaskakującego incydentu z udziałem znanego aktora Andrzeja Chyry, któremu puściły nerwy po pytaniu, które zadała jedna z dziewczyn na widowni. Drażliwym dla Andrzeja Chyry tematem okazała się być edukacja aktorów w zakresie odpowiedzialności społecznej.

– Czy uważacie, że aktorzy powinni być uczeni odpowiedzialności społecznej i tego, jak powinni swoją wrażliwością i zaangażowaniem okazywać wsparcie dla różnych inicjatyw? Czy i jak powinniśmy uczyć młodych artystów zaangażowania społecznego? – zapytała obecne na scenie “autorytety” młoda dziewczyna z widowni.

– Nie – odparł dosadnie Andrzej Chyra, powodując konsternację. Okazało się, że to był dopiero “początek” jego tyrady.

– Ok, a może… – próbowała nawiązać dialog dziewczyna z widowni.

– Przepraszam bardzo. Wszyscy teraz nagle się zajęli… “przemoc w teatrze”. Jakieś dziewczyny niedawno poprosiły mnie, bym udzielił głosu. Czy wyście poszaleli?! Wy będziecie robić ogólnopolską akcję “przemoc w teatrze”?! O co chodzi? Komu chcecie, za przeproszeniem dopiep**yć, robiąc ogólnopolskie kampanie na ten temat? Przecież to jest jakieś kompletnie chore. Chcecie uczyć artystów, jak mają się zachowywać? Jak uczestniczyć? Bo co, przepraszam?! – krzyczał Andrzej Chyra.

– Ale Andrzej, Andrzej… – prowadzący Marcin Meller usiłował uspokoić zdenerwowanego aktora.

– Panie Andrzeju, można usiąść, jakby serio – powiedziała dziewczyna z widowni.

– Dziękuję! – zawołał Andrzej Chyra. – Jest okej, naprawdę jest okej. Także spokojnie, dobra? – dodał.

– Ja jestem jak najbardziej spokojna – powiedziała dziewczyna.

– Dobra dobra, ja wiem że ty mówisz “spokojna”, ale ja czuję płomień, który się w tobie pali – odparł wciąż wzburzony Andrzej Chyra.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!