Polska Wiadomości

Aszdziennik nazwał dziecko Krzysztofa Bosaka “płodem bez wad genetycznych”…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal nczas.com od kilku dni trwa atak hejterów na świeżo upieczonych rodziców – Kariną i Krzysztofa Bosaków. Teraz do grona internetowych chamów dołączył Aszdziennik, czyli portal satyryczny produkujący fake newsy.

„Gratulujemy Krzysiowi oraz Karinie Bosak narodzin zdrowego dziecka. Bez wad genetycznych ani nic” – brzmi tytuł artykułu, w którym Aszdziennik informuje o tym, że jeden z liderów Konfederacji został tatą.

„Jakie to szczęście, gdy ciąża jest chciana, a płód – zdrowy” – piszą w mediach społecznościowych.

Jak nisko trzeba upaść, żeby do wojny ideologicznej wciągać nowo narodzone dziecko? W dodatku na zdjęcie ilustracyjne dając wizerunek tego dziecka? Trzeba być Aszdziennikiem, którego pracownicy najwidoczniej mają tą samą wrażliwość co tłuszcza internetowych trolli.

Aszdziennik oczywiście nawiązuje do wyroku TK, który stwierdził niezgodność aborcji eugenicznej z Konstytucją, i przeciwko któremu protestują obecnie środowiska feministyczne.

Jednak niezależnie od tego, którą stronę popiera się w tym sporze, posługiwanie się informacją o narodzinach dziecka, w walce o aborcję, jest wyjątkowo obrzydliwe.

Obrzydliwe…

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!