Wiadomości

Artur Zawisza znowu przyłapany za kierownicą bez prawa jazdy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Artur Zawisza przyłapany za kierownicą bez prawa jazdy. Został zatrzymany do kontroli w piątek przed 22:00 na ul. Chełmskiej w Warszawie – informuje dziennikarz RMF FM Tomasz Skory. Policjanci uniemożliwili politykowi dalszą jazdę: zabrali mu kluczyki, a mercedesa odholowali na parking.

Były poseł Artur Zawisza, który wczoraj rano spowodował wypadek drogowy prowadząc samochód bez prawa jazdy, wieczorem kolejny raz został zatrzymany za kółkiem. Przed godziną 22:00 przy ulicy Chełmskiej w Warszawie patrol służby drogowej policji zatrzymał do kontroli mercedesa, którym – jak się okazało – kierowała osoba nie mająca prawa jazdy. Nieoficjalnie, był to były poseł, który tego samego dnia rano spowodował na skrzyżowaniu ulic Beethovena i Sobieskiego wypadek – wymuszając pierwszeństwo przejazdu na rowerzystce, poruszającej się ścieżką rowerową.

Policjanci uniemożliwili kierowcy kontynuowanie jazdy bez uprawnień – zabroniono mu prowadzenia auta, a należący do byłego posła mercedes został odholowany na policyjny parking.

Czytaj też:

Artur Zawisza potrącił w Warszawie rowerzystkę, już wcześniej odebrano mu prawo jazdy

/rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!