Polska Wiadomości

Ambasadorka akcji “Tęczowy Piątek” Majka Jeżowska stwierdziła, że na lekcjach religii dzieci są deprawowane

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak zawiadamia portal nczas.com Majka Jeżowska, która jest znana z wykonywania piosenek dla dzieci, została ambasadorką akcji „Tęczowy Piątek”. W rozmowie z „Gazetą Wyborczą” piosenkarka doszła do niezwykle ciekawych wniosków.

– Nie uważam, że otwieranie oczu na problem homofobii, budowanie tolerancyjnego światopoglądu u dzieci i młodzieży jest deprawowaniem. Aż wstyd, żeby sprowadzać tę akcję do takiego poziomu – tymi słowami Jeżowska skomentowała stwierdzenie małopolskiej kurator oświaty Barbary Nowak, która akcję „Tęczowy Piątek” nazwała deprawowaniem młodzieży.

– Deprawowanie, owszem, odbywa się w szkole, ale często na lekcjach religii. Opowiem historię, która dotyczy córki mojej znajomej. Katechetka na lekcji religii mówiła do 11-, 12-letnich dzieci, że homoseksualizm jest grzechem śmiertelnym i za to powinno się trafić do więzienia – kontynuowała piosenkarka.

To jeszcze nie koniec. Jeżowska wyznała także, że jako 14-latka brała udział w Festiwalu Pieśni Sakralnej. W czasie tej imprezy jeden z księży próbował ją obmacywać.

– Podświadomie wiedziałam, że to jest złe. Przestałam przychodzić na zajęcia, zostałam skreślona z listy uczestników festiwalu – zdradziła.

Wierzycie w te zwierzenia?

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!