Europa Świat Wiadomości

Ambasada USA w Watykanie narzuca promocję homoseksualizmu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal pch24.pl 7 czerwca ambasada Stanów Zjednoczonych przy Stolicy Apostolskiej opublikowała na swojej stronie na Facebooku informację o trwającym „Miesiącu Dumy”, propagując zaburzone relacje seksualne „lesbijek, gejów, biseksualistów, transseksualistów i querrowców.”

Na stronie umieszczono link do informacji na temat „Miesiąca Dumy” i działalności propagandowej aktywistów homoseksualnych. Wśród nich można odnaleźć informacje o zmarłym w 2011 r. działaczu LGBT Franku Kameny, który zwracał się do środowisk prorodzinnych: „Gej jest dobry, gej jest boski, a wy nie jesteście ani dobrzy, ani boscy”. Link przekierowuje do strony Biblioteki Kongresu. Ateistyczny aktywista ruchów homoseksualnych i ikona „gejów” stygmatyzował chrześcijan przeciwnych promocji LGBT, nazywając ich „chrześcijańskimi faszystami.” Mężczyzna oficjalnie propagował zoofilię, czyli stosunki seksualne ze zwierzętami.

Na facebookowej stronie ambasady Stanów Zjednoczonych przy Watykanie pojawiło się szereg wpisów oburzonych katolików. Katolicka działaczka Allyson Smith stwierdziła, że „przez wiele lat liberałowie oskarżali nas o próbę narzucenia moralności i religii społeczeństwu, teraz USA poprzez swoje ambasady starają się narzucić ideologię pro-seksualno-perwersyjną na resztę świata, w tym kraje, które się na to nie zgadzają.”

Zauważyła, że ze względu na szereg skandali związanych z homoseksualizmem kapłanów, Watykan powinien być wyczulony na promocję homoseksualizmu i zaprotestować przeciwko umieszczaniu tęczowej flagi na stronie ambasady.

„A dlaczego ambasada Stanów Zjednoczonych przy Stolicy Apostolskiej świętuje poważne zaburzenie seksualne? Czy ambasada Stanów Zjednoczonych w Izraelu serwuje pieczone świnie swoim gościom ?” – dopytywała oburzona Cynthia Heimsoth w komentarzu na Facebooku. Wiele wpisów wskazywało na pogardę, jaką personel amerykańskiej placówki dyplomatycznej w Watykanie okazał przedstawicielom Watykanu. Tymczasowo USA w Stolicy Apostolskiej reprezentuje Louis Bono. Niedawno Kongres wyznaczył na to stanowisko małżonkę byłego przewodniczącego Izby Reprezentantów Newta Gingricha – Callistę Gingrich.

Sekretarz Stanu USA Rex Tillerson poparł „Miesiąc Dumy” potwierdzając „swoją solidarność z obrońcami praw człowieka i organizacjami społeczeństwa obywatelskiego na całym świecie, zaangażowanymi w zachowanie podstawowych wolności osób LGBT, aby żyć z godnością i w wolności.”

Źródło: pch24.pl

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!