Wiadomości

63-letni imigrant aresztowany w Niemczech – napastował seksualnie dzieci na basenie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

63-letni Irańczyk ubiegający się o azyl został aresztowany w niemieckim mieście Öhringen – oskarżono go o molestowanie seksualne trzech małych dzieci, w tym siedmioletniego chłopca.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę i rozegrało się na publicznym basenie. 63-letni mężczyzna napastował seksualnie dwie dziewczynki w wieku dziewięciu i jedenastu lat, a także siedmioletniego chłopca. Jak wynika z napływających doniesień, mężczyzna będąc na basenie przez kilka minut dotykał genitaliów siedmiolatka, o czym donosi niemiecki tabloid Bild.

Personel basenu został powiadomiony o zachowaniu mężczyzny przez trzech kąpiących się świadków tego incydentu. Nadto dzieci opowiedziały rodzicom, co im zrobił ów mężczyzna. Personel basenu natychmiast wypchnął mężczyznę z basenu i kazał mu się ubrać, po czym został aresztowany przez wezwaną na miejsce policję. Obecnie funkcjonariusze prowadzą dochodzenie, zamierzając postawić mu zarzuty seksualnego wykorzystywania dzieci.

Baseny w Niemczech i Austrii stały się prawdziwym rajem dla osobników dopuszczających się ataków seksualnych, przy czym ich sprawcami bardzo często są osoby ubiegające się o azyl lub niedawno przybyli do Niemiec imigranci. Kilka przypadków dotyczyło również molestowania seksualnego małych dzieci.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!