Europa Wiadomości

18-letnia dziewczyna została “najmłodszym pedofilem” w historii Wielkiej Brytanii

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak podaje portal 02.pl pracownica żłobka przyznała się do szesnastu zarzutów, jakie stawiano jej w związku z wykorzystywaniem seksualnym dzieci. Sophie Elms to najmłodsza kobieta skazana za pedofilię w Wielkiej Brytanii.

Kobieta wykorzystała dwójkę dzieci. Jedno miało trzy, drugie dwa lata. Proces odbywał się przed sądem w Sindon. W momencie popełniania zarzucanych czynów kobieta miała 17-lat.

Oskarżona nie tylko wykorzystywała dzieci. Robiła im również zdjęcia. Miało to miejsce między grudniem 2016 roku a marcem 2018 roku. Poza kilkunastoma przypadkami dopuszczenia się pedofilii uznano ją również winną posiadania “ekstremalnej pornografii”, w tym z udziałem zwierząt.

Kobieta jest w areszcie. Sąd nie zdecydował jeszcze jaki wymierzyć jej wyrok. Obrona zwracała uwagę na jej młody wiek, jednak sędzia uznał, że była w pełni świadoma swoich czynów.

Decyzja sądu ma zostać ogłoszona w styczniu. Do tego czasu Sophie Elms pozostanie w odosobnieniu. Sąd zdaje sobie sprawę że jako pedofilowi w więzieniu grozi jej śmierć.

I co wy na to? Piszcie w komentarzach.

Źródło: o2.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!