Wiadomości

18-letni Mikołaj zabił 13-letnią Nadię ze szczególnym okrucieństwem? To lewacki aktywista, zwolennik aborcji

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Niepozorny, chudy, w mediach społecznościowych zapewnia, że jest antyfaszystą i antyrasistą. Prokurator postawił mu zarzut zabójstwa dziewczyny ze szczególnym okrucieństwem. Podejrzany przyznał się do winy.

– Skierowaliśmy do sądu wniosek o jego tymczasowy areszt – powiedział w rozmowie z “Super Expressem” prokurator Robert Szelągowski z Prokuratury Rejonowej w Inowrocławiu (woj. kujawsko-pomorskie). – 18-letni mężczyzna przyznał się do winy i złożył szczegółowego wyjaśnienia – dodał prokurator.

Nadia miała dopiero 13 lat. Rodzice kochali ją nad życie. Była oczkiem w głowie tatusia. W ostatnią niedzielę (16.10.2022 r.) wyszła z domu około 12. Miała wrócić na obiad za godzinę. Od 14 ojciec już szalał. Wszczął jej poszukiwania, bo Nadia zawsze odbierała telefon. Zawsze wracała do domu o tej godzinie, o której mówiła.

Kilka tygodni temu, Nadia, szukając swojego miejsca na ziemi, weszła w tzw. “ruch antyfaszystowski” w Inowrocławiu. Z racji wieku zapewne nie zdawała sobie sprawy z tego, że tak naprawdę to właśnie w tym środowisku najłatwiej spotkać mentalnych nazioli. Jednym z liderów tego ruchu w Inowrocławiu był Mikołaj J.. To on miał zwabić Nadię w śmiertelną pułapkę przy ulicy Długiej. Dziennikarz “Super Expressu” ustalił, że Nadia miała dla wygłupu narysować symbol nazistowski.

Wczoraj (20.10.2022) kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu doprowadzili do prokuratury 18-latka. Został on zatrzymany dzień wcześniej w związku z zaginięciem i ujawnieniem zwłok 13-letniej mieszkanki miasta.

Działania i czynności policyjne oraz prokuratorskie doprowadziły do zgromadzenia dowodów, co w rezultacie doprowadziło do zarzutu. Prokurator postawił 18-latkowi zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Za takie przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż lat 12, a nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Dziś (21.10.2022) podejrzany z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie został doprowadzony przez policjantów do sądu. Sąd aresztował go na 3 miesiące.

/Super Express, policja.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!