Świat Wiadomości

17 latek z Kenosha Kyle Rittehouse otrzymał jednych z najlepszych adwokatów. Zabici przez niego działacze antify to m.in pedofil i włamywacz

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Hoplofobia.info przedstawia sylwetki adwokatów, którzy zajmą się obroną 17-latka z Konosha – Kyle’a Rittehouse’a, który w samoobronie zastrzelił dwóch recydywistów z Antify, a jednego ranił w rękę.

Lin Wood – legenda spraw o zniesławienie; Marina Medvin – wybitna ekspertka od poważnych spraw karnych; John Pierce – prawnik z kancelarii Pierce Bainbridge. To ci ludzie będą bronili 17-letniego Kyle’a Rittehouse’a.

Obecnie chłopak jest zatrzymany, ponieważ wywodzący się ze środowiska Demokratów prokurator-populista Michael D. Graveley oskarżył go o umyślne morderstwo pierwszego stopnia.

Dla Graveleya nic nie znaczy to, że chłopak działał w samoobronie – antifiarze go zaatakowali, obalili na ziemię i dopiero wtedy zaczął strzelać. Prokurator zdaje się też nie dostrzegać tego, że jedyny ocalały z recydywistów wyciągnął broń jeszcze zanim padły strzały.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że wszyscy do których strzelił 17-letni Kyle Rittehouse byli przestępcami. Raniony w rękę Gaige Paul Grosskreutz był notowanym włamywaczem; zabity Joseph Rosenbaum był pedofilem, który spędził 12,5 roku w więzieniu; zabity Anthony Huber był notowany za napaść i przemoc domową.

Komentujący w Internecie twierdzą, że przy tylu dowodach niewinności chłopaka oraz doświadczeniu adwokatów, „rozniosą” oni prokuratora Demokratów. Najprawdopodobniej zajmą się również sprawa o zniesławienia – wiele lewicowych periodyków od razu wydało wyrok na 17-latka.

Niestety, wśród szkalujących Kyle’a Rittehouse’a dołączyły również tytuły wydawane w Polsce. W „Fakcie” można było przeczytać np. że 17-latek urządził sobie „polowanie na ludzi”.

Trzymamy kciuki za tego młodego człowieka.

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!