Wiadomości

Żydowska szowinistka Katarzyna Markusz dała kolejny popis

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Nie wiemy, czy antypolonizm Katarzyna Markusz wyssała z mlekiem matki, ale jedno jest pewne – stanowi ona wręcz modelowy przykład szowinizmu i ksenofobii. A jednak ci, którzy na sztandarach noszą walkę z szowinizmem i ksenofobią, udają, że tego nie widzą, starając się wskazywać je tam, gdzie próżno ich szukać.

Nie cofnie się też Katarzyna Markusz przed żadną prowokacją, przed żadnym kłamstwem… W imputowanie Polakom dokonywanie różnego rodzaju zbrodni na Żydach, starając się w ten sposób nakręcać spiralę nienawiści do Polaków, a zarazem ją usprawiedliwiać, postanowiła obciążyć polską policję granatową odpowiedzialnością za to, co wyczyniała policja… żydowska. Stwierdziła ona mianowicie, że ta ostatnia podlegała policji granatowej. A gdy wytknięto jej kłamstwo, wskazując, iż podlegała ona Ordnungspolizei oraz Judenratom, stwierdziła, że ona wie lepiej, przy czym powołała się tu na… dokumenty AK.

Te jej łgarstwa skomentował na facebooku Leszek Żebrowski:

Aktywistka tt (do niedawna) doktor[antka] Katarzyna Markusz, znawczyni wszechrzeczy, taka była zadziorna, taka bojowa. I co? Mnie zablokowała już dawno, choć nigdy niczego od niej nie chciałem (o czym solennie zapewniam). Teraz podkuliła pod siebie ogon i zwiała, bo wypisywanych przez nią kompromitujących głupot zapewne nie mogło już zdzierżyć nawet jej własne środowisko. A przecież zawsze jest jakieś wyjście. Mogła o wszystko pytać… starszych i mądrzejszych od siebie. No fakt, w większości spraw, które poruszała, nawet nie trzeba pytać i sprawdzać, jej bezlitosne naciąganie powodowało prucie się całej narracji. Twierdzi, że “policja grantowa” pełniła “funkcję zwierzchnią i kontrolną” wobec policji żydowskiej. Tak jej rzekomo wyszło z dokumentów… Armii Krajowej. Nic nie stało na przeszkodzie, aby je ujawniła. Ale widocznie doktor[antka] ma wrodzone poczucie wstydu i ot, tak sobie nic (?) nikomu (?) nie pokazuje. Ale w tym przypadku – wielka szkoda!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!