Świat Wiadomości Żydzi

Żydowscy naziści zabili kolejnych 100 cywilów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W czwartek 29 lutego br. doszło do kolejnego ataku żydowskiego reżimu na palestyńskich cywilów. Izraelskie wojsko ostrzelało tłum kobiet i dzieci czekających na pomoc humanitarną w Gazie. Według urzędników ds. zdrowia Strefy Gazy, w ataku zginęło ponad 100 osób, a ponad 700 zostało rannych. Oznacza to, że ​​liczba cywilnych ofiar śmiertelnych od początku wojny między Izraelem a Hamasem przekroczyła już 30 000.

Żydowscy naziści zabili kolejnych 100 cywilów. Izraelscy żołnierze otworzyli ogień, gdy ludzie wyciągali mąkę i konserwy z ciężarówek. Przedstawiciele żydowskiego reżimu twierdzą, że żołnierze otworzyli ogień to po tym, jak tłum “zbliżył się do nich w groźny sposób”. Większość zabitych to kobiety i dzieci.

Urzędnicy ONZ twierdzą, że izraelskie uderzenie wymierzone było w funkcjonariuszy policji pilnujących ciężarówek z pomocą humanitarną, strzegących ich przed grabieżami dokonywanymi przez zdesperowanych i wygłodniałych cywilów. Wcześniej, żydowscy naziści wielokrotnie strzelali do kierowców takich ciężarówek, a także celowo wybijali im szyby. Siły izraelskie strzelały także do konwojów ONZ przewożących niezbędne zapasy żywności w środkowej Gazie.

Zastępca ambasadora Izraela przy ONZ Brett Miller przewrotnie obwinił we wtorek ONZ o odmowę dostarczania pomocy do północnej Strefy Gazy. Tymczasem według grupy reprezentującej agencje pomocowe, dziesiątki pracowników organizacji humanitarnych zostało zmuszonych przez żydowskich nazistów do opuszczenia Izraela i terytoriów palestyńskich jako persona non grata, rzekomi “pomocnicy Hamasu”.

Stowarzyszenie Międzynarodowych Agencji Rozwoju (AIDA) stwierdziło, że Izrael zaprzestał przyznawania wiz międzynarodowym pracownikom organizacji humanitarnych, utrudniając wysiłki mające na celu dostarczanie żywności i innych niezbędnych dostaw do Gazy. Inni – w tym kluczowe osobistości w organizacjach pomocowych – przedłużają okres ważności wiz i ryzykują deportacją, aby kontynuować pracę.

Polecamy również: Kolejny cios zielonych komunistów z UE w rolnictwo

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!