Świat Wiadomości Żydzi

Żydówka zaproponowała dostarczanie pedofilom “lalek erotycznych” w kształcie dzieci

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Żydowska senator partii demokratycznej ze stanu z Kentucky zaproponowała dostarczanie pedofilom „dziecięcych lalek erotycznych”, aby rzekomo zmniejszyć ryzyko wykorzystywania przez nich dzieci.

Obrzydliwa Żydówka zaproponowała dostarczanie pedofilom lalek seksualnych w kształcie małych dzieci. W swoim przemówieniu z 7 marca br. na Zgromadzeniu Ogólnym stanu Kentucky senator Karen Berg stwierdziła, że “​​badania sugerują, że lalki zmniejszają skłonność pedofilów do wychodzenia ze swojego miejsca zamieszkania i atakowania dzieci”. Jej hasła, niepodparte żadnymi wynikami “badań” oprócz komentarzy, które znalazła w Google, wywołały ostrą reakcję w mediach społecznościowych. Jeden z prominentnych komentatorów oskarżył Berg o seksualizowanie dzieci i obronę pedofilów.

W Kentucky trwa debata na temat tego, czy dziecięce lalki erotyczne mogą pomóc w zapobieganiu atakom na dzieci, czy też stanowią dodatkowy bodziec dla potencjalnych sprawców. Republikański przedstawiciel Dan Donovan dwukrotnie wprowadzał w Izbie ustawodawstwo, które uznawałoby za nielegalne import lub transport dziecięcych lalek erotycznych, podczas gdy inni wzywali do wprowadzenia całkowitego zakazu.

W opozycji do niego, senator Karen Berg stwierdziła, że ​​dziecięce lalki erotyczne zmniejszają skłonność pedofilów do „wychodzenia ze swojego miejsca zamieszkania i atakowania dzieci”. Podczas swojego przemówienia na Zgromadzeniu Ogólnym stanu Kentucky Berg powiedziała:

-Zupełnie nie znałam dziecięcych lalek seksualnych, więc oczywiście wczoraj wieczorem musiałam sprawdzić to w Google… Ale istnieją tak zwane MAPY, czyli osoby przyciągane przez nieletnie osoby, a ograniczona liczba badań przeprowadzonych na tych lalkach sugeruje, że w przypadku osób, które pociągają nieletni, lalki te zmniejszają ich skłonność do wychodzenia ze swojego miejsca zamieszkania i atakowania dzieci. Daje im to odprężenie, które zmniejsza prawdopodobieństwo ataków – dodała.

Materiał filmowy z uwagami Berg został udostępniony w serwisie X (dawniej Twitterze) przez Robby’ego Starbucka, aktywistę o poglądach konserwatywnych, który wyprodukował popierany przez Elona Muska film dokumentalny “Wojna z dziećmi”. Klip miał dotychczas ponad 600 000 wyświetleń i 3200 repostów od innych użytkowników X.

Oprócz opublikowania filmu Starbuck skomentował: “Demokraci tacy jak Karen seksualizują dzieci i bronią pedofilów. Czyste zło, kryminalna głupota lub jedno i drugie”.

Adwokat z siedzibą w Indianie Aleks Djuricic, który ma ponad 9 000 X obserwujących, odpowiedział: „Właściwą rzeczą byłoby natychmiastowe usunięcie jej z budynku i biura”.

Paul A. Szypula, użytkownik X mający 124 000 obserwujących, napisał: „Senator Karen Berg naprawdę powinna zostać wydalona ze Senatu Kentucky za to, co tutaj powiedziała. To obrzydliwe i obelżywe wobec dzieci. Berg nie powinna mieć prawa zbliżać się do nich”.

Robin O’Brien, menadżerka ds. mediów społecznościowych z Atlanty w stanie Georgia, napisała: „Białe liberalne kobiety w pojedynkę niszczą amerykańską rodzinę. W grupach społecznych mam opowiadają się za płynnością płci i rozwodem z mężem, który Cię denerwuje i odcięcie się od dziadków, jeśli nie podzielają twoich poglądów”.

Karen Berg jest żydówką. To jedyna przedstawicielka tej nacji w senacie stanu Kentucky.

NASZ KOMENTARZ: Skandaliczne propozycje żydowskiej senator Berg po raz kolejny pokazują, że nie jest żadnym przypadkiem, iż różne ludy w różnych okresach historii, czuły ten sam resentyment w stosunku do Żydów. Żydzi zawsze i wszędzie grabili sobie u tubylców swoją butą i amoralnymi zachowaniami.

 Polecamy również: Nachodźcy terroryzują Bułgarię

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!