Wiadomości

Zwolennik aborcji kopnął działaczkę pro-life – zarejestrowała to kamera

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Zwolennikowi aborcji puściły nerwy w obliczu mocnych argumentów kobiety manifestującej w obronie ludzkiego życia. Kopnął ją z całej siły, tak że ta przewróciła się na ziemię, a następnie uciekł.

Działo się to podczas corocznego Łańcuchu Życia w Kanadzie, wydarzenia organizowanego przez działaczy pro-life. Uczestnicy akcji demonstrują na ulicach miast, głosząc hasła w obronie życia. To spokojny protest, podczas którego zabronione jest zagadywanie przechodniów czy agresywne zachowanie.

W tym roku doszło jednak do nieprzyjemnej sytuacji. Młody mężczyzna zaczął niszczyć transparenty protestujących, zaczepiając ich słownie. Jego zachowanie spotkało się ze sprzeciwem uczestników akcji.

Dwie działaczki pro-life zaprotestowały, a jedna z nich zaczęła nagrywać całą sytuację. Wandal nie odpowiadał na prośby aktywistek i tłumaczenia, że zachowuje się nieodpowiednio.

W pewnym momencie kopnął kobietę. Aktywistka upadła na ziemię. Nalegała, aby ktoś ze świadków wezwał policję. Wtedy mężczyzna zerwał dziewczynie wstążkę i uciekł.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!