Wiadomości

Zwłoki zamordowanej kobiety przywiozła na wysypisko śmieciarka?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Na piątek zaplanowana jest sekcja zwłok.

W środę na miejskim wysypisku śmieci w Sobuczynie w gminie Poczesna w woj. śląskim znaleziono ciało kobiety w wieku około 40 lat, która najpewniej została zamordowana. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie prok. Tomasz Ozimek powiedział portalowi tvp.info, że zwłoki mogła przywieźć śmieciarka.

Do przypadkowego odnalezienia zwłok kobiety w wieku około 40 lat doszło w środę około godziny 18 na wysypisku śmieci w Sobuczynie. – Na podstawie oględzin ustalono, że są to zwłoki kobiety w wieku około 40 lat. W wyniku oględzin stwierdzono, że prawdopodobną przyczyną zgonu tej kobiety są liczne obrażenia głowy – potwierdził w rozmowie z portalem tvp.info prok. Ozimek.

Prokuratura Okręgowa w Częstochowie wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa kobiety, której tożsamości dotąd nie ustalono. Śledczy oceniają, że do zbrodni doszło najprawdopodobniej 17 maja. – Nie wiemy, kim była kobieta. W piątek w Katowicach odbędzie się sekcja zwłok z udziałem naszej prokurator – dodał rzecznik.

Niewykluczone, że zwłoki przywiozła z Częstochowy na wysypisko odpadów śmieciarka. – Zwłoki były na taśmie sortowniczej, więc pewnie przywieziono je w kontenerze – potwierdził Ozimek.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!