Wiadomości

Żukowska znów pluje jadem na Żołnierzy Wyklętych

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Posłanka Lewicy Anna Żukowska mądrością nie grzeszy – z reguły nieudolnie stara się powtarzać to, co mówione jest w jej środowisku politycznym. Niedawno więc przekonywała, że zdarza się, iż „biologiczni mężczyźni” rodzą dzieci, teraz z kolei postanowiła zabrać głos w sprawach dotyczących polityki zagranicznej i historii…

– Zdarzają się sytuacje, że biologiczny mężczyzna rodzi dziecko. To się zdarza na świecie – przekonywała niedawno Żukowska.

Czego nie rozumiecie? Przecież to takie oczywiste…

Teraz z kolei Żukowski postanowiła wypowiedzieć się na temat Ukrainy…

– Te relacje między Polską a Ukrainą są napięte. Są dychotomiczne, bo z jednej strony chcemy wspierać Ukrainę, bo ona stanowi taki bufor między nami a Rosją (…) ale z drugiej strony mamy tutaj bardzo mocne napięcia historyczne – jest kwestia rzezi wołyńskiej, jest kwestia band UPA, które przez odpowiednik ukraińskiego IPN są gloryfikowane – wymieniała Żukowska.

– Ale z drugiej strony my też gloryfikujemy Żołnierzy Wyklętych, którzy mniejszości białoruskie czy ukraińskie mordowali na ówczesnych Kresach – dodała polityk, wypowiedź posłanki przerwali pozostali goście programu oraz prowadzący rozmowę dziennikarz.

Tak więc znowu udało jej się przebić dno…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!