Wiadomości

Zostali oskarżeni o rasizm, bo stwierdzili, że imigrant z wąsami nie jest dzieckiem

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Imigrant, który oficjalnie twierdzi, że ma 15 lat, i który jest uczniem w Stoke High School w Ipswich, przyznał się w rozmowie z innym uczniem, że ma 25 lat, jest żonaty i ma dzieci.

Kiedy „chłopiec” został wprowadzony do szkoły, został przedstawiony jako nastolatek, urodzony w Iranie, z niesamowitym życiorysem. Wraz ze swym młodszym bratem, jako osoby zmuszone do ucieczki przed prześladowaniami religijnymi, wystąpili o azyl, podając, że on ma lat 15, a jego brat 12.

Historia ta nie za bardzo spodobała się rodzicom innych uczniów, którzy nie uwierzyli, iż facet, który wygląda na dużo starszego, ma piętnaście lat. Wkrótce znaleźli na Facebooku jego profil z czasów, gdy przebywał jeszcze na Bliskim Wschodzie. A tam – jego zdjęcia z wąsami i z kuflem piwa.

Udostępnili jedno zdjęcie na portalu społecznościowym z podpisem: „jak się miewa 30-latek w naszej klasie matematycznej”.

Efekt? Szkoła oskarżyła rodziców o rasizm! Jeden z rodziców, który zabrał swoje młode córki ze szkoły, powiedział: „Wstydzę się zarówno za szkołę, jak i za rząd za to, że do tego doprowadzili.”

„Jedni i drudzy nie zapewniają ochrony naszym dzieciom. Nauczyciele powinni zostać zwolnieni” – dodał.

Podobnych historii jest wiele. Większość imigrantów podających się za dzieci to w rzeczywistości osoby dorosłe, które w ten sposób wykorzystują obowiązujące w Wielkiej Brytanii przepisy i panującą w niej polityczną poprawność.

/Voice of Europe/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!