Świat Wiadomości

Żona księcia Harry’ego Meghan Merkle zakazała mu brania udziału w polowaniach

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal nczas.com wejście popularnej aktorki Meghan Markle do brytyjskiej rodziny królewskiej było jednym z najgłośniejszych wydarzeń tego roku. Tajemnicą poliszynela jest, że celebryci z Hollywood mają poglądy lewicowe, nie inaczej jest w przypadku Markle.

Meghan Markle miała powstrzymywać księcia Harry’ego od wzięcia udziału w polowaniu na bażanty, które odbywa się tradycyjnie z okazji Royal Family Boxing Day.

Książę Harry przegapi więc tradycyjne polowanie ze względu na poglądy księżnej, która jest znaną miłośniczką zwierząt, m.in. nie chce nosić futra, ani nie zgadza się na polowania.

Meghan wyraziła zaniepokojenie, że książę Harry będzie zabijał „bezbronne zwierzęta”. Źródło w królewskiej rodzinie podało, że zdanie księżnej będzie miało większą moc niż zamiłowanie księcia do polowań.

To może nasilić konflikt między księciem Harrym a Williamem, o którym piszą media. Bracia brali udział polowaniu na bażanty wspólnie od przeszło 20 lat.

Hobby księcia Harry’ego spowodowało problemy w zeszłym roku po tym, jak potajemnie wziął udział w polowaniu na dziki w Niemczech. To miało spowodować kryzys w ich związku.

– Ona jest zapalonym miłośnikiem zwierząt i lubi jeść dania wegańskie – mówi źródło w pałacu. – Zachęca również Harry’ego do spożywania mniejszej ilości mięsa, a teraz chce odciągnąć go od polowań – dodaje.

Jak to skomentujecie? Czyżby ktoś inny nosił spodnie w tym związku?

Źródlo: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!