Polska Wiadomości

Zofia Klepacka odpowiada na manipulacje środowisk LGBT

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak możemy przeczytać na portalu telewizjarepublika.pl Zofia Klepacka rozmontowała ostatnie mediale wypowiedzi Jolanty Ogar i Michała Cessanisa. Żeglarka oraz podróżnik, a prywatnie partner wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja, oskarżali Klepacką o “lansowanie się” na swoich poglądach. Myśleli chyba, że zdyskredytują medalistę olimpijską, nie spodziewali się chyba, że o ona zamknie im usta.

Zofia Klepacka znalazła się w ogniu krytyki środowisk LGBT po tym, jak poinformowała, że nie zgadza się z podpisaniem przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego tzw. karty LGBT. Wylała się po tym na nią fala hejtu. Zarzucano jej homofobię, oskarżano o dzielenie społeczeństwa.

Żeglarka Jolanta Ogar, zadeklarowana lesbijka, w wywiadzie dla “Wprost” mówiła o Klepackiej:

– Znamy się z Zosią 15 lat. Przecież wie, że jestem otwartą lesbijką. Poznała nawet moją żonę. Zrobiło mi się przykro po tym, co napisała. Czekałam na nią na tym zgrupowaniu, żeby powtórzyła mi to samo prosto w oczy. Ale okazało się, że już nic do mnie nie ma. Przeprosiła mnie nawet za to.

Jednak dziś na Facebooku, Klepacka zamieściła oświadczenie w którym stwierdziła, że środowiska LGBT potrafią manipulować. Odpowiedziała także Michałowi Cessanisowi – podróżnikowi i partnerowi Pawła Rabieja, który ostatnio “popisał się” wypowiedzią o adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

– Prawdą jest, że się przypadkowo spotkaliśmy na lotnisku. Tak samo, jak w przypadku Jolanty, manipulują oni faktami. Nie jest tak, jak mi zarzucają w swoich wypowiedziach, że za plecami mówię inaczej niż w “cztery oczy”. Żeby to ostatecznie zakończyć wyjaśnię po raz ‘enty’, że nie mam bezpośrednio nic do gejów i lesbijek, tylko do karty i przywilejów wynikających z przynależności do LGBT. Tak mówiłam i zdania nie zmieniam. Michał dodatkowo zarzucił mi iż radość sprawia mi fakt, że po całej aferze przybyło mi ‘polubień’. Tu tez mija się z prawdą, gdyż jedynie wspomniałam mu o tym, że przez cały hejt środowisk LGBT, dokonał się skutek odwrotny niż zamierzali ponieważ ludzie wbrew temu jak chcieli by wspomniani, bardziej opowiedzieli się po mojej stronie i w ogóle  zainteresowali się moimi poglądami – a nie jak twierdzi Michał, radość sprawia mi fakt, że ‘na aferze przybyło mi polubień’. To wszystko są ich manipulacje moimi słowami, niestety nie pierwsze które mnie spotykają – wyjaśniła Klepacka.

Medalistka Olimpijska dodała, że podtrzymuje swoje poglądy dotyczące karty LGBT wprowadzonej przez Rafała Trzaskowskiego w Warszawie. Nie zgadza się tym samym, by te środowiska miały większe przywileje, niż pozostali.

– Kończąc już te spory chce tylko zaznaczyć, że gdybym bała się albo wstydziła swoich poglądów, to nie rozmawiała bym z wymienionymi – a tak nie jest. Ostatni raz powtórzę, że nie mam i nie miałam nic personalnie do gejów i lesbijek tylko do przywilejów które mają wynikać z tego tytułu, a które chce wprowadzić Prezydent Warszawy. Z tym się niezmiennie też nie zgadzam i uważam za niesprawiedliwe. Nie widzę powodów, dlaczego środowiska LGBT miałby mieć ułatwianie niektóre sprawy, na większych przywilejach niż reszta ludzi i czemu mają być traktowane lepiej. Niezmiennie jestem też przeciwna nauczaniu naszych dzieci chorej ideologii i tłumaczeniu im spraw, które należą do każdego rodzica (a, nie jakiś “latarników”). Tym samym, Jolu i Michale, nie manipulujcie moimi słowami. Gdyż ja, w przeciwieństwie do Was, mam niezmienne poglądy i jasne i czytelne stanowisko – zakończyła.

Wspieracie naszą medalistkę w jej walce? Czekamy na wasze komentarze.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!