Wiadomości

Znany “niebinarny” były doradca Bidena został skazany na więzienie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Ukradł walizkę…

Zapadł wyrok ws. Samuela Brintona, niebinarnego aktywisty LGBT który w ubiegłym roku pracował w administracji prezydenta USA Joe Bidena w Departamencie Energii.

Jak informuje Daily Mail, Brinton został skazany przez amerykański sąd za kradzież walizki na lotnisku. Otrzymał wyrok 180 dni więzienia w zawieszeniu, musi także wypłacić na rzecz swojej ofiary 3600 dolarów zadośćuczynienia. Samuel Brinton, który identyfikuje się jako osoba niebinarna został przyłapany na kradzieży bagażu dzięki nagraniu z monitoringu. Incydent miał miejsce na międzynarodowym lotnisku Harry’ego Reida w Las Vegas w lipcu 2022 r. W bagażu znajdowały się skradzione przedmioty o wartości ponad 3000 dolarów, w tym biżuteria, kosmetyki, soczewki kontaktowe i ubrania.

Urzędnicy rozpoczęli śledztwo po zgłoszeniu przez kobietę, że nie może znaleźć swojego bagażu. Przejrzeli nagrania z monitoringu i zauważyli wówczas, że Brinton – wtedy zidentyfikowany jako „podejrzany” zachowywał się dziwnie. Moment kradzieży został uchwycony na nagraniach, na których widać, jak Brinton rozglądał się we wszystkich kierunkach sprawdzając, czy nikt nie obserwuje momentu, w którym zabiera walizkę ofiary.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!