Wiadomości

Znana adwokat ze Słupska, będąc “pod wpływem”, raniła nożem dwóch mężczyzn

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Katarzyna R., znana adwokat ze Słupska, została zatrzymana przez policję. Miała ciężko zranić nożem dwóch mężczyzn – poinformowało Radio Gdańsk. – Trwają czynności – powiedział portalowi tvp.info mł. asp. Michał Sobiesiak z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.

Według ustaleń Radia Gdańsk, do serii zajść doszło w Słupsku w nocy z 5 na 6 sierpnia. Do ataku nożem doszło na ulicy Lelewela po godzinie 23. Zaatakowani to mężczyźni w wieku 39 i 36 lat. Jak nieoficjalnie ustalił reporter Radia Gdańsk, jeden z mężczyzn został zraniony w pośladek, a drugi otrzymał dwa ciosy: jeden w brzuch, a drugi w szyję i w poważnym stanie trafił do szpitala.

Podejrzana została zatrzymana przez policję w samochodzie, godzinę później. Auto prowadziła pod wpływem alkoholu. Podczas zatrzymania stawiała czynny opór – znieważyła i zaatakowała dwóch policjantów. Jednego z funkcjonariuszy kopnęła, drugiego uderzyła głową w twarz.

Adwokat trafiła do policyjnej izby zatrzymań. Policja zabezpieczyła po zdarzeniu siekierę oraz nóż – podało Radio Gdańsk. – Obecne trwają czynności, ustalamy przebieg zajść – powiedział portalowi tvp.info mł. asp. Michał Sobiesiak z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.

/Radio Gdańsk, TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!