Wiadomości

Złodzieje wysadzili bankomat i uciekli z gotówką

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policja poszukuje sprawcy bądź sprawców, którzy w nocy z soboty na niedzielę wysadzili bankomat w sklepie jednej z sieci handlowych w Płocku (Mazowieckie). Przestępcy skradli znaczną część pieniędzy.

Jak poinformował st. asp. Norbert Cibor z zespołu prasowego mazowieckiej policji, do kradzieży doszło około godz. 3.35 w nocy z soboty na niedzielę w sklepie znajdującym się w kompleksie handlowym przy Trasie ks. Jerzego Popiełuszki w Płocku, prowadzącej na most im. Solidarności.

– O zdarzeniu powiadomili policję pracownicy ochrony. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że po wysadzeniu bankomatu skradziona została znaczna część pieniędzy. Na miejscu zdarzenia cały czas pracują funkcjonariusze, którzy zabezpieczają ślady przestępstwa – powiedział Cibor.

Jak zaznaczył, ustalane są szczegółowo okoliczności zdarzenia. – Poszukiwani są sprawcy bądź sprawca tego przestępstwa – poinformował.

– Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze, jaka kwota pieniędzy została skradziona. Pieniądze znajdowały się kasetach. Dokładna suma ustalana jest wraz z pracownikami banku – dodał Cibor.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!