Wiadomości

Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin dołączyło do Konfederacji

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Czesław Kwaśniak będzie jedynką na liście wyborczej Konfederacji w wyborach do Sejmu. Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin, którego pełnomocnikiem krajowym jest Czesław Kwaśniak, podpisało porozumienie o wspólnym starcie w wyborach obu ugrupowań.

Wcześniej przedstawiciele krajowi ZChR-u, Czesław Kwaśniak i Paweł Potoczek, prowadzili rozmowy z Radą Konfederacji w Warszawie. Ze strony Rady Konfederacji uczestniczyli w nich Janusz Korwin-Mikke, poseł Robert Winnicki, Grzegorz Braun, Kaja Godek i poseł Jakub Kulesza.

Pisaliśmy w gazecie, że trwają przymiarki do utworzenia wspólnej listy Konfederacji i ZChR-u. Ostatecznie rozmowy zakończyły się sukcesem i tę listę udało się utworzyć. Tarnowianin Czesław Kwaśniak znalazł się na pierwszym miejscu wspólnej listy.

Teraz najważniejszym wyzwaniem dla członków Konfederacji i ZChR-u będzie skompletowanie wymaganej liczby podpisów przed zaplanowanymi na 13 października wyborami oraz zarejestrowanie listy kandydatów. Na zdjęciach spotkanie w Brzesku zorganizowane przez Czesława Kwaśniaka.

/miastoiludzie.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!