Wiadomości

Ziobro o Frasyniuku: Sam siebie zdefiniował, kim jest

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Nazywając żołnierzy śmieciami, Władysław Frasyniuk sam zdefiniował, kim jest – kto się przezywa, ten się tak nazywa – odpowiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, zapytany, czy przeprosi “działacza opozycji antykomunistycznej” za swój wpis w mediach społecznościowych.

Chodzi o reakcję lidera Solidarnej Polski na wyrok wrocławskiego sądu ws. Władysława Frasyniuka, który warunkowo umorzył postępowanie. Przypomnijmy, że skompromitowany polityk, nad którym parasol ochronny roztoczyła kasta sędziowska oraz lewicowo-liberalne media, w obrzydliwy sposób pluł jadem na polskich żołnierzy pełniących służbę na granicy.

Minister Ziobro został zapytany dziś na konferencji prasowej o to, czy zamierza przeprosić Władysława Frasyniuka za to, że nazwał go „śmieciem”. – Odpowiadając na ten salon oburzonych, spytam: Gdzie byliście salonowi obłudnicy i hipokryci, kiedy pan Frasyniuk obrażał i lżył polskich żołnierzy, nazywając ich psami i śmieciami, watahą psów, gdzie byliście, że teraz tak to przeżywacie? – mówił szef MS.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!