Polska Wiadomości

Ziemkiewicz odpowiada Wellman na jej chamskie słowa

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dorota Wellman na łamach „Wysokich Obcasów” odniosła się do słów znakomitego publicysty, stałego współpracownika naszego kwartalnika i portalu – Stanisława Michalkiewicza, który wcześniej ostro skrytykował najście na wykład o Żołnierzach Wyklętych przez posłankę Joannę Scheuring-Wielgus i towarzyszących jej bojówkarzy. Odpowiedź redaktora Ziemkiewicza – bezcenna.

Wellman postanowiła odnieść się do sytuacji polskich kobiet oraz słów Stanisława Michalkiewicza, który skrytykował posłankę Nowoczesnej za przerwanie lekcji o Żołnierzach Wyklętych. Przy okazji, najwyraźniej dając upust swym perwersyjnym pragnieniom, powiedziała o red. Michalkiewiczu: „chętnie wybatożę jego białe prawicowe dupsko. Pejczem, skórzaną szpicrutą i packą do klapsów.

Przyznacie, że w ustach Doroty Wellman zabrzmiało to wyjątkowo obleśnie…

Nadto stwierdziła ona:

„My, kobiety, nie powinnyśmy pozwolić na taki język i takie traktowanie kobiet w Polsce. Niedługo będą nas palić na stosach i karać chłostą. Pozbawią praw i sprowadzą do roli przedmiotu.”.

Na te słowa postanowił z kolei zareagować Rafał Ziemkiewicz, który niedługo potem zamieścił na Twitterze taką oto ripostę:

Przeczytałem że p Wellman zapowiada iż PiS spali ją na stosie i poraziła mnie podsunięta przez wyobraźnie wizja, ależ to by skwierczało – skomentował słowa Wellman Rafał Ziemkiewicz.

Można rzec – w samo sedno…

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!