Europa Polska Wiadomości

Zespół TULIA będzie reprezentował nasz kraj na Eurowizji

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak zawiadamia portal nczas.com zespół Tulia będzie reprezentantem Polski na Eurowizji 2019, która odbędzie się w Izraelu. Grupa została wybrana wewnętrznie przez specjalną Komisję Konkursową powołaną przez TVP.

Zespół TULIA zdobywa błyskawicznie popularność. Ostatnio dziewczyny  wypuściły  nowy klip, który może podbić cały świat!  Chodzi o „Nothing else matters” zespołu Metallica. Ciekawi jesteście jak wyglądają w „cywilu”?

Joanna Sinkiewicz, Dominika Siepka, Patrycja Nowicka i Tulia Biczak tworzą ludowy zespół Tulia. Dziewczyny zyskały sławę dzięki coverowi Depeche Mode „Enjoy the Silence”. Potem była przeróbki hitów Dawida Podsiadły („Nieznajomy”), Ani Dąbrowskiej („Nigdy więcej nie tańcz ze mną”), Kayah („To nie ptak”), Seweryna Krajewskiego („Uciekaj moje serce”), Obywatela G.C. („Nie pytaj o Polskę”), cz też O.N.A. („Kiedy powiem sobie dość”). Ostatnio na YouTube pojawiła się ich wersja „Nothing Else Matters” zespołu Metallica.

Jesteście ciekawi, jak członkinie zespołu wyglądają w „cywilu”? Jedna z nich, Joanna Sinkiewicz opublikowała na Instagramie zdjęcie ze spotkania ze znaną piosenkarką Alicją Majewską i kompozytorem Włodzimierzem Korczem. Trzeba przyznać, że trudno je poznać! Zobaczcie inne „prywatne” zdjęcia dziewczyn z TULII.

Uważacie, że to dobry wybór? Piszcie w komentarzach.

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!