Wiadomości

Zespół Perfect kończy działalność: „Nasza muzyka pozostanie z Wami na zawsze”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Po czterech dekadach muzycznej działalności zespół Perfect schodzi ze sceny. Muzycy wydali oficjalne oświadczenie i podali powód swojej decyzji.

Jeden z najpopulaniejszych polskich zespołów rockowych – Perfect, kończy swoją działalność. Taką informacją podzielili się członkowie formacji, którzy podziękowali fanom za wspólne lata.

„Graliśmy dla Was wiernie przez ostatnich 40 lat. Wszystko musi mieć jednak swój koniec. Perfect też. Nie żegnamy się z Wami ze sceny, tak jak tego chcieliśmy, bo czas pożegnania nadszedł niespodziewanie – Grzegorz Markowski podjął decyzję o odejściu z zespołu. Nic i nikt nie może już tego zmienić. Dziękujemy Wam za te wszystkie wspólne lata. Zespół Perfect odchodzi do historii, ale nasza muzyka pozostanie z Wami na zawsze. Jacek Krzaklewski, Dariusz Kozakiewicz, Piotr Urbanek” – czytamy w facebookowym oświadczeniu.

To wokalista – Grzegorz Markowski podjął decyzję o odejściu z grupy. Pod koniec kwietnia za pośrednictwem mediów społecznościowych córki – Patrycji Markowskiej, poinformował o pogarszającym się stanie zdrowia.

„Z ciężkim sercem chcę Was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla Was, tak jak grałem przez lata. Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja” – napisał.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!