Wiadomości

Żenujące zachowanie lewicowych internautów hejtujących Zofię Klepacką

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Zofia Klepacka znajduje się na drugiej lokacie po pierwszym dniu zmagań w windusurfingowej klasie RS:X igrzysk w Tokio. Polska zawodniczka była nawet pierwsza, ale zderzyła się z jedną z rywalek. „Francuska we mnie wpłynęła” – mówiła Klepacka w wideo, które opublikowała na Facebooku.

W pierwszym starcie podczas windsurfingowych zawodów na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, Zofia Klepacka zajęła 4 miejsce. Podczas kolejnego startu zwyciężyła, jednakże w trzecim zameldowała się na mecie na 14. pozycji. Wynik na szczęście poszedł do tzw. odrzutki, co oznacza, że Polka jest na drugim miejscu, spośród 27 zawodniczek.

“W trzecim dzisiejszym starcie płynęłam trzecia, skończyła czternasta. Francuska we mnie wpłynęła. Złożyłam protest o zadośćuczynienie, ale sędziów odrzucili, bo „nie próbowałam uniknąć kolizji”. Będziemy się odwoływać, ale trudno będzie z nimi wygrać. Można łamać prawo i sobie wygrać. Walczymy dalej, a ja w kolejnych dniach pokażę im, gdzie raki zimują” — relacjonowała brązowa medalistka igrzysk z Londynu z 2012 roku.

Na pierwszej pozycji znajduje się obecnie aktualna mistrzyni olimpijka i Europy oraz brązowa medalistka Mistrzostw Świata, Francuzka Charilne Picon. Trzecie miejsce zajmuje Włoszka Marta Maggetti.

Zofia Klepacka jest znana ze swoich konserwatywnych poglądów. Ze względu na swoje przekonania była już wielokrotnie wściekle atakowana przez lewicowych aktywistów i różnej maści zboczeńców. Nie inaczej jest i teraz:

Zawsze kibicuje naszym reprezentantom, ale Klepacka to wyjątek

Klepacka została staranowana przez Francuzkę i wpadła do wody, oby tak dalej.

Serio, jeśli to Klepacka zdobędzie nasz pierwszy medal to będzie jakaś katastrofa

To, że ktoś taki, jak Klepacka, w ogóle reprezentuje Polskę, wiele o tej Polsce mówi.

Bosz! Klepacka wygrała żeglarski wyścig numer dwa w klasie RS:X. Świruska jest liderką po dwóch wyścigach. Kibicować?

/wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!