Wiadomości

Zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo swoich rodziców

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Istebnej oraz mundurowi z Wisły zatrzymali wczoraj 32-letniego mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo swoich rodziców. Cieszyńscy śledczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Cieszynie wyjaśniają okoliczności śmierci małżeństwa z Jaworzynki. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Wczoraj po godzinie 13 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące znalezienia dwóch ciał w jednym z domów na terenie gminy Istebna. Niestety, policjanci, którzy przyjechali na miejsce, potwierdzili informację. W domu znaleźli nieżyjącego 64-latka oraz jego 66-letnią żonę. Wiele wskazuje na to, że doszło do zabójstwa. Na miejscu zbrodni mundurowi zatrzymali 32-latka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Zespół dochodzeniowo-śledczy cieszyńskiej komendy Policji, prokurator z Prokuratury Rejonowej w Cieszynie oraz lekarz z listy biegłych sądowych pracowali na miejscu zdarzenia. Prokurator zarządził sekcję zwłok ofiar. Zebrane dowody wykorzystane zostaną w prowadzonym śledztwie.

/slaska.policja.gov.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!